Hizmetlerimiz

Geri Dön

Zemin Temizliği Ve Yıkaması İstanbul Temizlik Şirketleri


İstanbul Temizlik Şirketi Firmamız siz değerli müşterilerine zemin temizliği hizmetlerini en yeni teknolojiyi kullanan makinelerle sunmaktadır. Yaşadığınız ve çalıştığınız ortamlarda zeminlerin pırıl pırıl olmasını ve mekanların hijyenik bir durum kazanmasını sağlamak bizim uzmanlık alanımızdır. Sadece zeminlerinizi temizlemiyoruz. Aynı zamanda etrafta bulunan mite, akar, toz zerrecikleri vb. zararlı oluşumları da ortamdan uzaklaştırarak yok ediyoruz. Böylece çok daha sağlıklı mekanlarda yaşamanıza olanak tanıyoruz.

Zemin temizliği dendiği zaman sadece yerlerin süpürülmesi ve paspas atılması olarak algılanması yanlıştır. Bu tarz bir zemin temizliği işlemi eksik ve yetersizdir. Doğru olan bu işlemler sonrasında teknolojik bir takım cihazlar kullanarak ortamdaki mikroorganizma dediğimiz zararlıların da ortadan kaldırılmasını sağlamaktadır. Ancak bu şekilde sağlıklı yaşam alanları oluşturabiliriz. Yüzdeyüz Temizlik Hizmetleri firması olarak bizler temizlik işlemlerine bir bütün olarak bakmakta ve olaya profesyonel açıdan yaklaşmaktayız. Zeminlerinizin temizliği işlemlerini işi hiç aceleye getirmeden en ince ayrıntısına kadar iyi bir planlama ile yürütmekteyiz. Zaten iş ahlakı da bunu gerektirir. Bu bakış açısı bize temizlik hizmetleri sektörünün en çok aranan firmalarından birisi olma mutluluğuna eriştirmiştir. Tabii bu noktada mutlu müşterilerimizin takdirleri ve bize referans olmaları da oldukça önemli bir husustur. Sizlere teşekkür ediyoruz.

Zemin temizliği ve bakım ürünlerini sıralamak gerekirse, parfümlü yüzey temizleyiciler, genel yüzey temizleyiciler, wc ve banyo hijyen ürünleri, kireç ve pas çözücüler, cam ve mineralli temizleyiciler, halı temizlik ve leke sökücüleri, salon ve oda parfümleri, zemin cilalama ürünleri, kir, yağ ve cila çözücü yüzey bakım ürünleri, otomat zemin temizleyiciler, organik özel ürünler, çimento temizlik ürünleri, Kent estetiği ürünleri, endüstriyel özel ürünler, solvent bazlı sanayi ürünleri şeklinde belirtebiliriz. Firmamız zeminlerin temizlenmesi noktasında tüm bu uygulamaları başarılı bir şekilde yapmaktadır.

istanbul temizlik şirketleriHer türlü zeminin temizliğini yapmaktayız. Sert zemin temizliği, kalebodur zemin temizliği, mermer zemin temizliği, taş zemin temizliği, fayans zemin temizliği, parke zemin temizliği, inşaat sonrası zemin temizliği bunlardan en önemli olanlarıdır. Bu zeminlerin temizlenmesi işlemlerinde yanlış yapılacak uygulamalar lekelerin çıkarılarak temizlenmesi bir yana tam aksi bir şekilde daha da kötü görünmesine sebebiyet verebilir. Bu neden siz değerli müşterilerimize tavsiyemiz işi uzmanına bırakmanız. Bizi arayarak zemin temizliği hizmeti talebinde bulunabilirsiniz. Sizlere bir telefon kadar yakınız.