Hizmetlerimiz

Geri Dön

Villa Temizliği İstanbul Temizlik Şirketleri


Villa temizliği ev temizliği ile bir tutulmamalıdır. Villa gibi geniş yüz ölçümüne sahip alanların temizliğinin başlanmasından önce İstanbul Temizlik Şirketleri yetkili kişiler tarafından durum ve yer tespiti yapılarak iş paylaşımının planlanması ve zamanlanması gerekmektedir.
Yer ve yüzey temizliğinde uygun son teknoloji cihazların belirlenip kullanım kurallarına uygun olarak kullanılması gereklidir. Villa temizliğinde kullanılacak araçların belirlenmesinden sonra villa ve villa içinde bulunan değerli eşya, materyal, kırılabilir ya da zarar görebilir tüm elektrikli/ elektriksiz maddelere büyük özen ve titizlik gösterilmelidir.


Zemin ve duvar temizliğinde, temizlenecek olan alanın cinsi ve uygunluğu göz önünde bulundurularak yıkama, silme, durulama veya buharlı temizleme işlem basamaklarından uygun olanı seçilmelidir. Tuvalet ve banyoların kirlilik durumuna uygun insan sağlığına zararlı olmayan temizleyiciler seçilerek detaylı temizlik işlemi gerçekleştirilmelidir. Koltuk ve perde gibi kumaş ya da deri yüzeylere sahip alanlarda uygun cihazlar ve temizleyici maddeler kullanılmalıdır. En çok cilt temasının yaşandığı kapı ve kapı kolları, merdiven ve merdiven parmaklıkları, varsa asansör detaylı silme, temizleme işlem basamaklarından geçirilmelidir.
 

• Mermer, fayans ve derz araları leke durumuna uygun temizlik malzemeleriyle temizlenmeye özen gösterilmelidir. Villada bulunan tüm yüzeylerinin silme işlemlerinde kullanılan bezler tek kullanımlık olmalıdır. Temizlik ve hijyen için her temizlik işleminde yeni ve uygun kimyasallarla temizlenmiş temizlik bezleri kullanılmalıdır.

Biz size Yüzdeyüz Temizlik bir İstanbul Temizlik Şirketleri olarak en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlamaktayız.