Hizmetlerimiz

Geri Dön

Sosyal Temizlik İstanbul Temizlik Şirketleri


Okul Temizliği 

Okullar insanların toplu olarak kullandığı temel alanlardan biridir. Bu sebeple salgın ve bulaşıcı hastalıklar çok çabuk yayılır. Özellikle öğrenim gören küçük çocukların bünyeleri zayıf olduğundan bu hastalıklar çok daha çabuk yayılır. Hatta okul dışına çıkar. Çocukların ve toplumun sağlığı için okulların çok iyi temizlenmesi gerekmektedir. Okullar temizlik konusunda profesyonel kişilerce temizlenmeli ve her türlü bakteri, mikrop ve virüslerden arındırılmalıdır.YüzdeYüz İstanbul Temizlik Şirketleri olarak profesyonel ekibimizle sizlere hizmet vermekteyiz

 

Hastane Temizliği

Hastane temizliği profesyonel temizlik sektöründe en önemli hizmet çeşidi olarak uzmanlık ve dikkat ister. Hasta kişilerin iyileşmek, tedavi olmak için başvurdukları yer olan hastanelerin temizliği son derece önemlidir. Bu yüzden bir çok özel ve kamu hastanesi hijyen yönetimi için profesyonellerden hizmet almaktadırlar.

YüzdeYüz İstanbul Temizlik Şirketi olarak hastanelerin hijyen yönetimine bu bilinçle yaklaşmaktayız. İşinde uzman ve deneyimli kadrolarımızla hastanelerin hijyen yönetimini gerçekleştiriyoruz.
Hastaneler için özel olarak geliştirdiğimiz temizlik planlarıyla hastanenin hijyenini sağlayarak hastaların tedavilerini 
aksatacak her türlü riski ortadan kaldırıyoruz. Hastaneler için özel geliştirdiğimiz özel temizlik planları, hastane hijyeni için geliştirilmiş özel kimyasal ve ekipmanlar ve uzman kadromuzla hastanelere temizlik hizmetini veriyoruz. Hastanelerdeki bütün alanlar risk derecelerine göre sınıflandırıyor. Her alanı kendi risk derecesine uygun kimyasal ve ekipman ile temizleyip dezenfekte ediyoruz.

 

Banka Temizliği

Türkiye ve tüm Dünya’da bankalar kurumsal kimlik pazarlaması olarak milyonlarca lira reklamlara harcamaktadırlar. Bunca reklam harcamasının tek nedeni güvenilir ve tercih edilir karlı bir banka olduğunu göstermek içindir. Bu kurumsal vizyonun önemli bir temsili de banka şubelerinin temizliğidir. Derli toplu ve temiz bir mekan her zaman güven vericidir.
Bu sebepledir ki Türkiye’deki bütün bankalar temizlik hizmetini profesyonellerden almaktadırlar.
 
Yüzde Yüz İstanbul Temizlik Şirketi olarak bankalara profesyonel temizlik hizmeti vermekteyiz. Mobil ekiplerimiz mesai bitimiyle şubelerin temizliğine başlarlar. 2 saat içerisinde banka şubesi ertesi gün için tertemiz bir şekilde hazır hale getirilmiş olur.
 

Cami Temizliği

Cami temizliği, ev iş yeri gibi daha az insan gelen alanlardan çok daha önemli olmakla birlikte bakımına kat be kat önem gösterilmesi gereken alanlardır. Bu yüzden ibadethanelerin temizlik ve mikroplara karşı korunmasında alışılagelmiş önlemlerin dışına çıkılmalı ve kalıcı uzun süreli hijyenik bir atmosfer oluşturulmalıdır.
 
Yaşadığımız ortamları ve evlerimizi baştan sağma ve yüzeysel bir temizlik yapmak yerine, düzenli olarak sık sık temizlediğimiz gibi, cami temizliği ibadet ettiğimiz alanların temizliklerini de düzenli olarak yapmalıyız. Alnımızı secdeye koyduğumuzda cami halılarının temizliği de sadece yüzeysel olarak süpürme yöntemiyle temizlemek yeterli değildir. Çünkü halının yüzünü değil, özünü temizlememiz gerekir. Halıları kokutmadan, küflendirmeden, çürütmeden ve altındaki ısıtma sistemine zarar vermeden detaylı temizlik ile yıkamak gerekir.
 
Yüzde Yüz İstanbul Temizlik Şirketi olarak sizlerin gönül rahatlığıyla camilerimizde ibadet edebilmeniz için profesyonel ekipman kadromuzla kullandığımız ürünlerimizle ve teknolojik makinelerimizle hizmetinizdeyiz.
  • Cami halısı temizliği
  • Merdivenlerin temizliği
  • Zemin temizliği ve cilalama
  • Çini temizliği
  • Wc temizliği ve avizelerin temizliği 
Cami ve ibadethane temizliği yoğun kirlilik ortamı özelliğine sahip olup hijyene gereksinim vardır.Halı kaplı alanlardaki seccade kısımlarının başucu alanları terden dolayı özellikle farklı uygulamalar ile yıkanmaktadır. Cami çinileri usulüne uygun şekilde yıkanmaktadır.