Hizmetlerimiz

Geri Dön

Otel Temizliği İstanbul Temizlik Şirketleri


Oteller insanların sürekli olarak konakladığı alanlardır. Otel temizliği özel olarak yapılmalı ve otelin müşterilerine her zaman temiz bir mekân sunması sağlanmalıdır. Yapılacak olan temizlik profesyonel olan İstanbul Temizlik Şirketleri kişilerce bilinçli bir şekilde yapıldığında otelin her zaman temiz kalması otelin prestiji içinde önemlidir. Bu nedenle otel temizliği farklı kategorilerde ele alınmalı ve periyodik, planlı bir şekilde temizlik gerçekleştirilmelidir.  Hem iç hem de dış mekân temizliği yapılmalıdır. Çünkü otel müşterileri otelin hem iç mekânında hem de dış mekânında zaman geçirmektedir.

 

Otel temizliği yapılırken müşterilerin kaldığı odalarda yapılacak olan temizlikte personel özel olarak eğitilmelidir.  Oda temizliği yapılırken banyo, tuvalet, zemin, camlar, kullanılan eşyalar profesyonel bir şekilde doğru temizlik ürünleri ile temizlenmelidir. Otel temizliği için kullanılan temizlik ürünleri kaliteli olmalıdır çünkü müşterilere herhangi bir rahatsızlığın verilmemesi gerekir. Yatak örtüleri, çarşaf, yastık gibi müşterilerin kullandığı ürünlerde temizleri ile değiştirilmelidir

Otellerin ortak kullanım alanları olan havuz, sauna, jakuzi gibi alanlarda da temizlik itina ile yapılmalıdır. . Yapılacak olan temizlik düzenli olmalıdır ki bu alanlar sürekli temiz kalabilmelidir.

 

Otel temizliği yapılırken planlama çok önemlidir. Çünkü müşteriler otelde sürekli olarak temizliğin yapılmasını görmekten rahatsız olabilirler. Bu nedenle temizlik çalışanları müşterileri rahatsız etmeden hazırlanan plana göre çalışmalıdır. Düzenli yapılan temizlik sayesinde müşteriler her zaman otelden memnun olmaları otelin prestijinin artması için oldukça önemlidir. İstanbul Temizlik Şirketleri 7/24 olarak çalışmaktadır. Bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.