Hizmetlerimiz

Geri Dön

Ofis Temizliği İstanbul Temizlik Şirketleri


Ofis Temizliği

 

İnsanların çalıştıkları alanların temiz olması, pek çok nedenden ötürü büyük bir öneme sahiptir. Çünkü ofisler ve bürolar evlere oranla çok daha hızlı bir şekilde kirlenebilen alanlardır. Bunun nedeni ise ofislere günlük olarak giriş çıkış yapan kişilerin sayılarının fazla olması ve insanların genel olarak bu alanlara sürekli olarak dışarıdan gelmesi. Birçok kişi ofis temizliğini kendi ya da ofisindeki elemanlara yaptırmak istiyor. Dışarıdan görüldüğünde sorunsuz ve temiz görülen ofislere dikkatlice bakıldığı zaman ise aslında bu temizliğin yeterli olmadığını görmek mümkün. Şimdilerde ise artık insanlar bu konuda çok daha şanslı. Çünkü günümüzde profesyonel anlamda bu konuda sizlereYüzdeyüz Temizlik İstanbul Temizlik Şirketi olarak hizmet vermeye devam ediyoruz.

 

Temizlik işlemlerinde en kaliteli malzemeleri kullandığımız için yapılacak ofis temizliği sonrasında aradaki farkı çok daha etkili bir şekilde görebilirsiniz. Ofis ve bürolarda yapılacak olan temizlik için en uygun saat hafta sonları ya da mesai saatleri dışıdır. Böylece hem çalışanların konsantrasyonu bozulmayacak hem de temizlik çok daha rahat bir şekilde hızlıca yapılacaktır. Eğer gerekliyse temizlik işlemi esnasında masaların üstlerinde bulunan dağınıklıklar da toparlanabilir. Temizlik işlemine öncelikli olarak zemin üzerinde yer alan pislik ve tozların süpürülmesi ile başlanacaktır. Süpürme işleminde zemine bağlı olarak fırça ya da süpürge kullanılabilmektedir. Bunun sonrasında ise çöpler ve varsa küllükler boşaltılır. Ardından ise sıra koltukların silinmesine gelir.

 

Koltuklara uygun ürünlerin kullanılması sayesinde ofis temizliği sonrasında koltuklarda herhangi bir ağarma ya da aşınma görünmeyecektir. Koltuklar silindikten sonra ise sıra artık masaların ve dolapların silinmesi ve parlatılmasına gelecektir. Yapılacak işlemler sayesinde bu parçalar hem temizlenecek hem de çok daha uzun süreler boyunca kullanılabilecektir. Eğer ki ofiste petek ve perdeler bulunuyorsa, temizlik işlemi esnasında bunlar da ayrıntılı bir şekilde temizlenecektir. Son olarak kapıların temizlenmesi ile de işlemler yamalmanmış olacaktır. Ofisin içerisinde tuvalet ve mutfak bulunuyorsa, bu bölgelerin temizlik planlarına dahil edilmesinin ardından buralara özel temizleyiciler ile temizlenmesi gerekmektedir. Böylesi alanların diğerlerine oranla her gün temizlenmesi ise önemli. Özellikle de kalabalık ofislerde günlük olarak yapılmayacak temizlikler bu bölgelerin hijyen açısından sınıfta kalmasına neden olabilir.

 

İsteğe bağlı olarak günlük yapılacak ofis temizliğinde tuvalet ve mutfaklar temizlenirken aynı zamanda çöp torbası, kağıt havlu ve tuvalet kağıdı gibi parçalar da günlük olarak değiştirilecektir. Sıvı sabunlukların doldurulması, ferahlatıcı kokuların kullanılması gibi detaylar sayesinde de ofisler her zaman istenildiği gibi güzel bir görüntüye erişecektir. Günümüzde bu konuda hizmet verdiğini söyleyen pek çok kişi ya da firma olsa da insanların seçimlerini ciddi şekilde yapması önemlidir. Çünkü pek çok firmanın elemanları temizlik işlemlerini yaparken deyim yerindeyse üstün körü bir şekilde yapması sonrasında ödenecek ücretin karşılığı alınmayacaktır.

 

İstanbul Temizlik Şirketi uzman ofis temizliği elemanları her bir ayrıntıya dikkat ederek çalışmalarını gerçekleştirirler. Günlük ya da haftalık olarak istenilen her süre aralığında ofis temizlikleriniz bünyemizdeki deneyimli personellerimiz tarafından kolaylıkla yapılacaktır. Bunun için bizimle iletişime geçmeniz ise yeterli. Firmamızın yetkilileri öncelikli olarak kişiler ile görüşecek ve temizliğin nasıl ve nereleri kapsayarak yapılacağını belirleyecektir. Sonrasında ise sıra kaç kişinin bu işlemleri yapacağına geliyor. Mümkün olan en iyi sonuç için gerekli sayıda personelin ve temizlik ürünün kullanılması gerekir. Aksi halde hem temizlik işlemleri çok daha uzun sürecek hem de temizlik istenilen düzeyde olmayacaktır. Kısa bir zaman dilimi içerisinde ofisteki her bir noktanın temizlenmesi sonrasında ise çalışanlar istedikleri temiz ve ferah ortama kolaylıkla erişmiş olacaklar.