Hizmetlerimiz

Geri Dön

İnşaat Sonrası Temizliği İstanbul


İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat sonrası yeni evinize geldiğiniz zaman ter temiz bir yeni ev bulduğunuzu hayal edin. Evinizin her köşesi kir ve pislikten arınmış, mis gibi kokan yeni evinize sadece eşyalarınızı yerleştirip tadını çıkarın. Düşüncesi bile insanı mutlu ediyor değil mi? İşte bu mutluluğu yaşatacak olan İstanbul Temizlik Şirketleri olarak bizleriz. İşimizde çok profesyoneliz. Biz işimizi severek yapıyoruz ve kendimizi sürekli olarak geliştiriyoruz. Müşteri memnuniyetini arttırmak bizim için en önemli etkenlerden biridir.

İnşaat sonrası temizliği hizmetlerimizde personelimiz son derece tecrübelidir. Yeni evinizi veya  tadilattan çıkmış evinizi temizlerken acele etmeden, evin her köşesini tekrar tekrar gözden geçirerek, temizlenmemiş tek bir yer bırakmadan temizlik vazifelerini yerine getirmektedirler. Biz İstanbul temizlik şirketleri olarak inşaat sonrası temizlik işlemlerini sadece yerleri süpürüp hızlıca bir paspas atmak olarak görmüyoruz. Temizlik şirketleri olarak olaya bir bütün olarak bakıyoruz. Profesyonellik de zaten bunu gerektirir. Cam temizliği işlemlerinden tutunda, buzdolabı, mutfak dolapları, bulaşık makinası, fırın gibi beyaz eşyalarınızın da temizlenmesine kadar detaylı bir temizlik hizmeti sunuyoruz Dış cephe camların silinmesi, banyo ve mutfak fayanslarının temizliği, banyoda lavaboların temizlenmesi vs. Balkon ve terasların da iyice temizlenip yıkanması işlemlerini de itina ile yapılır.

İnşaat sonrası temizliği her bakımdan en önemli temizlik işlemlerinden biridir, yeni yapılan evlerin banyo fayanslarındaki kireç kalıntıları sadece silerek gitmez. Biz İstanbul temizlik şirketleri olarak kullandığımız kimyasallar ve profesyonel temizlik uygulamamız ile fayanslarınızda ne kireç kalıntıları kalır ne de bir leke kalır.

İstanbul İnşaat sonrası temizlik şirketleri

Şirketimiz 2017 temizlik fiyatları ile ve 7/24 temizlik hizmetleri vererek İstanbul’un en profesyonel temizlik şirketi olarak size hizmet vermektedir.

Siz de bizi arayarak ister İnşaat sonrası temizlik ister dış cephe cam temizliği olsun, deneyimli ekibimizle çalışma fırsatı bulun ve memnuniyeti tadın.