Hizmetlerimiz

Geri Dön

Hastane Temizliği İstanbul Temizlik Şirketleri


Hastaneler temizlik açısından en hassas kurumlardır. Çeşitli hastalıklar şikayeti ile hastanede olan insanlar çevrelerine de hastalıklarını yayabilmektedir. Hapşırma, öksürme sonrasında ellerini yıkamadan merdiven korkuluklarına, masalara, bilgisayar veya sandalye gibi alanlara sürmeleri hastalığın diğer insanlara yayılmasına neden olmaktadır.

Hastane temizliği yapılırken insanların ortak kullanım alanı olan yatakhaneler, tuvaletler, lavabolar büyük bir titizlikle temizlenmelidir. Bu alanlarda yapılacak olan temizlik işlemlerinde özel temizlik ürünleri kullanılmaktadır. Kullanılan ürünler anti bakteriyel ve mikroplara karşı özel formüllü üretilen ürünlerdir. Yatakhanelerde hastaların yattığı yataklarda çarşaf, yatak örtüsü gibi ürünler ise düzenli olarak temizliğe verilir ve bu sayede hastaların her zaman temiz yataklarda yatması sağlanır.

Hastanelerde insanların sürekli olarak dolaştığı koridorlar, muayenehaneler, kan alma odaları, test odaları da büyük bir özenle temizlenmektedir. Bu alanlarda çeşitli eşyalar da bulunduğu için eşyalara uygun olarak da temizlik ürünleri belirlenmektedir. Hastane temizliği çalışmalarında bu alanlarda daha etkili olabilecek doğal temizlik ürünleri kullanılmaktadır. Hastane İstanbul Temizlik Şirketleri konusunda kullanılan ürünlere azami derecede özen gösterilmeli ve doğal olmaları gerekir. Çünkü temizlik malzemeleri kimyasallardan oluştuğu için hastaların bu kimyasallardan etkilenmemesi amaçlanır. Hastanelerin iç bölümü gibi dış bölümü de temizlenmektedir. Hastane temizliği çalışmalarında dış mekânda oluşan yabancı atıklar ve kirliliğe yol açan maddeler toplanmakta ve atılmaktadır. Dış mekân temizliği de periyodik olarak gerçekleştirilmektedir. İstanbul Temizlik Şirketleri olarak titiz ve son derece hijyenik bir şekilde çalışmaktayız.

Biz Yüzdeyüz Temizlik olarak İstanbul bölgesinde her türlü temizliği yapmakta olup işimizin en iyisi olmak isteği ile çalışmaktayız.