Hizmetlerimiz

Geri Dön

Genel Temizlik İstanbul Temizlik Şirketleri


Ev Temizliği

Herkes, evinin pırıl pırıl ve düzenli olmasını ister. Evdeki dağınıklığı toparlamak ev işlerinin en yorucu olanıdır. Evinizi neredeyse dip köşe temizlersiniz, fakat ertesi gün baktığınızda ortalıkta temizlikten eser yoktur. Rutin olarak tekrarlanan bu kabus, ister istemez sizi ev temizliği nden soğutur. Günlük hayat koşuşturmacasına kendinize bile zaman ayıramıyorken, ev temizliğinde geçen süreyi düşününce temizlik adeta sizin için bir kabus olur.Bunlarla uğraşmadan evinize tıpkı sizin gösterdiğiniz özveri ve itinayla çalışacak olan İstanbul Temizlik Şirketleri Yüzdeyüz Temizlik kadromuzla her çeşit temizlik hizmetini sizlere sunmak için çalışıyoruz.

 

Villa Temizliği

İstanbul Temizlik Firmamız tebrübeli temizlik personeli ile villarınızda temizlik sırasında gereken titizlik ve özeni göstermekte olup kırılabilecek veya antik değer taşıyan eşyalarınızın temizlik esnasında hasar görmemisine özenle dikkat etmekte olup sizlere kaliteli temizlik ve güveni bir arada sunmaktadır.Villalarınızın temizliği konularında İstanbul Temizlik Şirketleri olan Yüzdeyüz Temizlik den hizmet almak için bizimle irtibata geçerek randevu almanız gerekmektedir.

 

Ofıs Temizliği

Hafta sonu ofis temizliği, hafta içi ofis temizliği, akşam ofis temizliği veya aylık ofis temizliği şeklinde birkaç değişik periyodlarda size ofis temizliği hizmeti vermekteyiz.

 

Site Temizliği

Site Temizliği Çevrenize Örnek Bir Siteye Sahip Olmak Her Şeyden Önce Sizin Elinizde Nasıl Görmek İsterseniz Öyle Temiz Tutarak Yanlız Her Şeyden Önce Detay Temizlikle Olması Gereken Her Yeri Biz Temiz Bir Ortam İçin Kuruşumuzu Kurduk Severek Yapılan Bütün İşler Her Zaman Mükafatı Alınır İstanbul Temizlik Şirketleri vermekle En Doğru İşi Yaparken Çok Mutluyuz 7/24 Hizmetinizdeyiz.

 
 

Depo Temizliği

Depo temizliği dolayısıyla profesyonellik ve tecrübe gerektirir. Temizlik hizmetlerinize uzman kadromuz olan İstanbul Temizlik Şirketleri ve teknolojik alt yapımızla talibiz. Ücretsiz expertiz hizmetimizden yararlanın sizlerin de güçlü ve güvenilir yardımcınız olalım.

 
 

Otopark Temizliği

Kapalı Otopark temizliğiZemin Temizliği; zemin yıkama yapılmadan önce yüzeyde mevcut tüm harç, boya artıkları, toz ve kalıntılar yüzeye zarar verilmeden kazıma aparatları ile detaylıca elden geçirilir, tüm kalıntılardan temizlenen yüzey Zemin yıkama makineleri ile tozun durumuna göre en az 2-3 defa yıkanarak kullanıma hazır hale getirilir.

 
 
 

Sinama Temizliği

Topluma açık olan alanların belirli zaman aralıklarıyla düzenli ve hijyenik olarak temizlenmesi gerekmektedir.Biz bu sorununuzu anında çözüyoruz.Biz İstanbul Temizlik Şirketleri Size,Sizde Müşterilerinize Hijyen Dolu mekan sunuyorsunuz.

 
 

Tiyatro Temizliği 

Her yaşatan ve her kesimden insanın bir arada bulunduğu tiyatro salonları hızlı ve etkili bir temizlik gerektirir. Konusunda uzman olan İstanul Temizlik Şirketleri ekibimiz hizmete hazırdır.

 
 

Fuar Stand Temizliği

Fuar temizliğinde İstanbul Temizlik Şirketleri uzman ekibimizle sergilenecek olan tüm ürünlerin silinmesi ve tozların alınması mevcut ise depo alanının temizlenmesi stant kurulum aşamasında montaj çöplerinin temizliği cam ve parlak tüm yüzeylerin silinmesi.

Hol temizliği, hol halısının kuru köpük ile yerinde temizlenerek kullanıma hızlı bir şekilde hazır hale getirilmesinde İstanbul Temizlik Şirketleri firmamızın uzmanlık alanlarındandır.

Fuar öncesi, kurulum sonrası ve fuar esnasında uzman ekibimizle sizlere her zaman hizmetin en kalitelisini vermeye hazırız. Fuar Temizliği esnasında stant temizliği her gün ziyaret saati başlamadan sergilenen tüm ürünlerin ve oturma alanlarının temizliği, mevcut ise sahne ve aktivite alanının temizliği.

Hergün ziyaret saati başlamadan zemin temizliği ikram sırasında kültablalarının ve çöplerin boşaltılması, masaların silinmesi. Kurulum sonrasında kaba çöplerin atılması İstanbul Temizlik Şirketleri firmamızın sizlere güvenle sunmuş olduğu hizmetleridir.

 
 

Yat Temizliği

İstanbul Temizlik Şirketleri Gemi, yat ve tekne temizlikleri, en kısa sürede tamamlanır ve temizlik sonrası herhangi bir kaba veya ayrıntıda kirlilik görünmez. Gemi, yat ve tekneler için iç yapılarına uygun ve özellikle yat ve teknelerin iç aksamlarında kullanılan malzemelerin özel olmasından dolayı, hassas ve dikkatli bir çalışma yapmaktayız.

Yapılan çalışmalar sonrasında, tam anlamıyla kaliteli ve hijyenik bir ortam olacağına dair İstanbul Temizlik Şirketleri olarak garanti veririz. Kullandığımız malzemeler, hiçbir zaman aşınmaya veya yıpranmaya neden olmamaktadır.

 
 
 

Koltuk Ve Döşeme Temizliği

İstanbul Temizlik Şirketleri Firmamız uzun yılların vermiş olduğu tecrübe, konusunda uzmanlaşmış ekibi ve kaliteli, insan sağlığına zarar vermeyen ekipman ve malzemelerle kusursuz temizliği sağlıyoruz. Kaliteli hizmeti uygun fiyata almak için haftanın 7 günü 24 saat bizi arayabilirsiniz. Ev eşyalarınızın temizlenmesi konusunda hizmet veren firmamızı diğer firmalardan ayıran bir çok farkı vardır. Koltuğunuzun temizlenmesi için İstanbul Temizlik Şirketi firmamızdan hizmet aldığınızda yüzdeyüz temizlik güvencesi ile hizmet alırsınız.