Hizmetlerimiz

Geri Dön

Endüstriyel Temizlik İstanbul Temizlik Şirketleri


İnşaat sonresı temizlik

İnşaat Sonrası Temizliği

İnşaat Sonrası Temizliği; Yeni yapılan Binaların ,Evlerin ,Sitelerin ,İş yerlerin ve her türlü yapılarında uluşan kir,kireç ve harç gibi inatcı kirlerin temizlenmesi bu yapılarda oturuma veya çalışmaya hazır hale getirmek İstanbul Temizlik Şirketiolan Yüzdeyüz Temizlik Hizmetlerinin Profesyonel katrosuyla mümkündür.

 

AVM Temizliği

Alışveriş merkezleri, her gün binlerce insanın girip çıktığı mekanlar olması sebebi ile en çok kirlenen yerler arasındadır. Kalabalık bir mekanda hizmet vermenin zorluğunun bilincinde olan İstanbul Temizlik Şirketi Yüzdeyüz Temizlik Şirketimizin, öncelikli hedefi Avm içersindeki müşterileri rahatsız etmeden en kolay ve pratik temizliği sunmaktır.
 
Alışveriş Merkezi içi ve ortak alanları,yemek alanlarının temizliği, sabit ve yürüyen merdiven temizliği, cam korkulukların temizliği, asansör ve metal yüzey temizlikleri, çöp merkezlerinin temizliği, açık ve kapalı otopark temizliği kaliteli ürün ve ekipmanlar la sağlanmaktadır. Müşterilerin rahatsız olmaması adına hazırlanan vardiyalı programlar, gece ekibinin dip-cila uygulamaları ile kesintisiz hizmet veren firmamız,Avm içi mağazaların periyodik genel temizlik ve cam silimi hizmetlerini de üstlenmektedir.

 

Fabrika Temizliği

Temizlik işlerinin yapılacağı tesisin hizmet tasarımı uzmanlarca oluşturulmaktadır. Dünya standartları sistemi uzmanlarınca oluşturulmuş olan endüstriyel temizlik işleri; prosedürlerine uygun gerçekleştirilen çalışmalar neticesinde, tesisisiniz üretimine uygun hazırlanan tasarımlar, temizlik işlerinde maksimum hizmet almanızı sağlar.
Üretiminiz aksamadan sürerken, makinelerinizin ömrü kat kat artar, hijyen kurallarına uygun hizmet alırsınız. Hem siz rahat edersiniz, hem de tesisiniz pırıl pırıl olur.
 
Üretim tesisinizin arzu ettiğiniz şekilde temizlenmesi için İstanbul Temizlik Yüzde Yüz Temizlik Şirketi gerekli yatırımları yapmaktadır. Deneyimli personellerden size özel ekibi oluşturan yetkililerimiz, hizmette eksik gördükleri personelleri eğiterek tesisinizin kimliğine uygun iş üretme ve davranışları konularında eğitime tabi tutarlar. Yeterli düzeye gelen hizmet ekibi, teknolojik araç gereçlerle donatılarak en üst seviyede hizmet almanızı sağlarlar.Sizinle tam bir uyum içersinde hizmet veren ekip, kurumunuza artı değer katarlar.

 

Restaurant Temizliği

Yüzde Yüz Temizlik İstanbul Temizlik Şirketi olarak çeşitli periyotlarda genel temizlik hizmetleri (haftada, on beş günde veya ayda bir) yada tek seferlik Fırın Cafe Pastane ve Restaurant gibi imalat mutfak ve satış alanlarının bulunduğu işyerlerinin temizliği işinde uzman personellerimiz tarafındantemizlenerek hijyenik hale getirilir. İşyerinin servis ve üretim bölümlerinde çöp toplama işlemi yapıldıktan sonra cam ve pencere kenarları silinir. Muftak ekipmanları ve lavaboları temizlenir. Tüm zeminlerde ihtiyaç varsa kireç boya kirler sökülür ve silinir. İç ve dış tüm kapılar silinir. ortak kullanılan Wc ve lavabolar temizlenir. El değmedik yer kalmayacak şekilde temizlik yapılarak hijyenik ortam sağlanır. Aynı gün içinde teslim etme garantisiyle son kontrolleri yapıldıktan sonra temiz teslim edilir…

 

Mağaza Temizliği

Zincir ve butik mağazalarınızın show room temizliği, rutin temizliği ve aylık genel temizlik hizmetleri profesyonel ekiplerimizle siz müşterilerimizin istekleri doğrultusunda değerlendirilerek en üst kalitede hizmet vermeyi arzuluyoruz. Ayrıca sürekli mesaiye gelebilecek tecrübeli temizlik personelleri istihdam etmekteyiz.

Otel Temizliği

Otel Temizliği; konaklama yerlerinin seçimi esnasında müşteriye seçimi etkileyen kriterler sorulduğunda temizlik ilk sırayı almaktadır. Güler yüzlü iyi hizmet göz önünde bulundurulması gereken önemli konulardır. Fakat hiçbir şey düzenli ve temiz bir oda kadar etkileyici olamaz. Yüzde Yüz İstanbul Temizlik Şirketi olarak otel temizliği ve house-keeping hizmetlerinde tecrübeli personelleriyle siz müşterilerimize çözümler sunmaktadır.