İstanbul Temizlik

İstanbul Temizlik

  İstanbul Temizlik, gerek kullandığı malzeme hususunda, gerek ise personelleri açısından kaliteden ödün vermeden prestijli olarak hareket etmektedir. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti firmamız için ticari kardan kat kat üstündür. Bu sebepten dolayı temizlik şirketlerinin en büyük getirisi olan kalite ve eğitimli kadro için ihtiyacımız olan her türlü çalışmayı yapmaktayız.

  İstanbul Temizlik Firması Olarak Neler Yapıyoruz

            İstanbul Temizlik adı altında verdiğimiz hizmetlerimiz fabrika temizliği, inşaat sonrası temizlik, ev temizliği, ofis temizliği, okul temizliği, fabrika temizliği, hastane, tadilat temizliği, endüstriyel temizlik, villa temizliği, otel temizliği, depo temizliği, yangın sonrası temizlik, yurt temizliği, depo temizliği, zemin temizliği, dış cephe temizliği banka temizliği ve benzeri gibi temizliğe ihtiyaç duyulan her alanda temizlik hizmetleri veriyoruz. Her alana verdiğimiz hizmetler sayesinde her geçen gün yeni müşterilerimizle büyümeye devam ediyoruz. Müşterilerimizin isteklerini en iyi şekilde ve uygun fiyatla karşılamak en büyük amacımızdır.

  İstanbul Ev Temizliği

            İstanbul temizlik, İstanbul ilinde faaliyet alanımız her geçen gün genişlemektedir. Ev temizliği gibi günlük işlerin yanında, devamlı personel temizliğine kadar tüm temizlik ihtiyaçlarını uygun fiyat garantisiyle en iyi şekilde karşılamaya çalışıyoruz. Ev temizliğinde amacımız hijyen sağlamaktır. Siz değerli müşterilerimizin talep etmeleri durumunda en temizliğini belli aralıklarla yapıyoruz. Evlerin ya da ofislerin temiz kalmaması ve çabuk kirlenmemesi için haftalık temizlik hizmeti veriyoruz. Periyodik aralıklarla temizliği yapılan evler hijyenik kalmakta ve daha az kirlenmektedir. Ev temizliğinde, tüm camların içi ve dışları güzelce silinerek temizlenir.

 

            Bunun yanı sıra tüm kapıları petekler, prizler, pencerelerin doğramaları, aydınlatmalar, banyo fayans, duşa kabin, küvet, lavabo banyo, mutfak dolapları olmak üzere tüm evin bölümleri ve dekorasyonları tek tek silinip pırıl pırıl yapılmaktadır. Mobilyaları da içli dışlı temizledikten sonra dezenfekte ve kimyasal uygulaması yapmaktayız. İstanbul ev temizliği temizlik firmaları arasında bizi farklı kılan özelliğimiz müşteri memnuniyetimizdeki devamlılığımızdır. Firmamızda alışan tüm çalışanlarımız hijyen konusunda ciddi eğitimlerden geçmektedir.